آبدومینو پلاستی چه است ؟

لیپولیز روشی اندک تهاجمی است که در تخریب سلول های چربی تولید گرما می نماید و این تحریک صاف کردن پوست شکم , از دربین بردن چربی های مازاد در اواسط و انتهای شکم را انجام می‌دهد . در بیشتر مورد ها ماهیچه های دیوار شکمی بیمار را ضعیف و غیروابسته می کند . این تکنیک از جراحی , تحت عنوان راهی برای کاهش وزن به شمار نمی آید و فرد می بایست قبل از کار جراحی بیشترین ناچیز کردن وزن خود را از خط مش رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن کسب نماید و تا بازه ۶ ماه تغییری در وزن خویش ساخت نکند . به‌دنبال به پروتز سینه چه می‌باشد خوا هیم پرداخت . در غایت شکم از شیوه این ۳ ساختار آناتومی پایدار و نرم خیس میشود .

ماهیچه های شکم
چربی شکم
پوست های اضافه در شکم

پیش از انجام دادن فعالیت آبدومینوپلاستی , بوسیله پزشک کارشناس چه چیز هایی به مریض پیشنهاد داده می‌شود ؟

۴ الی ۶ هفته گذشته از انجام کار آبدومینوپلاستی از مصرف سیگار و دخانیات پرهیز کنید چون باعث می گردد , زخم دیرتر بهبود یابد و تولید نکروز پوستی می گردد .
مصرف نکردن آسپیرین و داروهایی نظیر آن که خون را رقیق می نماید با اعتنا به حیث دکتر متخصص .
از مصرف همه تکمیل کننده های غذایی و گیاهی که دکتر کارشناس تایید نکرده پرهیز کنید .
بعضی از پزشکان معالج به مقطع ۲ هفته پیش از عمل آبدومینوپلاستی بستن شکم بند را پیشنهاد میکنند .
به تجویز دکتر معالج کارشناس مصرف مولتی ویتامین به طور روزمره توصیه می شود .
انقطاع کردن داروهایی نظیر ویتامین E و چای سبز و اسیدهای چرب امگا ۳ , چون امکان ارتقاء خطر خون ریزی کردن در هنگام و بعد از عمل موجود هست .
انجام دادن تست روتین گذشته از کار جراحی آبدومینوپلاستی نظیر CBC , قند خون , کراتینین , تست های انعقادی و دیگر آزمایش ها که پایین لحاظ پزشک می‌باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *