تست سرعت بار گذاری سایت با به کار گیری از خدمت دستگاه چاپ بنر

روز قبل نوشته‌علمی ای با عنوانآیا سرعت هاست بر روی دستگاه چاپ بنر تارنما تاثیر دارااست یا خیر؟ در سایت فعال شد که با به کارگیری از این سرویس می توانستید متوجه شوید که وب سایت شما به صورت استاندارد در مانیتور های گوناگون به چه شکلی سناریو داده می شود . ولی بعداز دستگاه چاپ بنر و فلکس قالب باید سرعت بارگذاری برگه را مورد باز‌بینی قرار بدهیم .
سرعت بارگذاری برگه سایت فقط مربوط به طراحی نمی شود و بیش تر دارای ارتباط می‌باشد با سرویسی هاستی که از آن گوشه و کنار خریداری کرده اید . ( جهت کسب اطلاعات اضافه درباره ی هاست از این نوشته‌ی علمی استفاده فرمائید ( آیا سرعت هاست بر روی دستگاه چاپ بنر وب سایت تاثیر دارد یا این که خیر؟ ( ) . بر فرض نمونه شما در طراحی تمام مورد ها فنی را رعایت کرده باشید , اینجاست که‌این سوال مطرح میگردد که تفاوت یک سرور اشتراکی با یک سرور منحصر چیست ؟ فرض فرمائید اپلیکیشن فتوشاپ را یکبار بر روی سیستمی که دارنده پردازنده پنتیوم می‌باشد اجرا فرمائید و توشه دیگر بر روی کامپیوتری که دارنده پردازنده I7 است . دستگاه چاپ بنر برنامه یک عدد هست اما دستگاه چاپ بنر توان پردازش متفاوت است .
با این وجود برای آزمایش سرعت میتوانید از چندین ازوب سایتهای به کار گیری نمایید . یک کدام از آنها Gtmetrix است .

۱ چرا قابلیت گشودن بعضی از اینترنت سایتها نیست ۲

باز نگری از روش وبسایت gtmetrix . com

۱ . پس از چک کردن آنتی ویروس مطمئن شوید که اینترنت سایتی که قصد باز کردن آن را دارید مشکل فنی ندارد . دستگاه چاپ بنر اینکار را می‌توانید از روش وب سایت http : //gtmetrix . com بررسی کنید .
وب سایت مورد نظر به شما کمک می نماید تا متوجه شوید که سیستم شما مشکل داراست یا وب سایت متبوع . هر وب سایتی که خلل داشته باشد این وب سایت به شما پیغام ارور اکران میدهد .
فعالیت با آن نیز دوچندان ساده هست . کافیست سایت gtmetrix . com را باز کرده و آدرس اینترنت سایتی که نمی توانید باز فرمایید را در فریم معین شده وارد و بر روی کلید Go کلیک کنید .
در شرایطی‌که به هر دلیلی مشکلی وجود داشته باشد پیغامی به شما سناریو می‌دهد . این سایت بهترین گزینه برای رفع این خلل است .

تست سرعت بارگذاری وب سایت با فایده از خدمت PageSpeed Insights

تارنما دوم استفاده از خدمت PageSpeed Insights گوگل
PageSpeed Insights یک سرویس بدون‌پول از کمپانی گوگل می‌باشد . آدرس وب‌سایتتان را در صفحهٔ PageSpeed Insights گوگل وارد فرمائید . این صفحه , وب‌سایت را هم ازنظر باز شدن روی تلفن همراه و نیز ازنظر باز شدن روی رایانه تحلیل کرده و نکاتی برای بهبود تلاش , گشوده شدن سریع‌تر و بهبود رتبهٔ آن در سیستم جستجوی گوگل می‌گوید .

با منفعت از این دو وب سایت می توانید سرعت دستگاه چاپ بنر را ارزیابی کرده و مواردی که برای رفع دستگاه چاپ بنر اختلال کندی بارگذاری صفحه ها دستگاه چاپ بنر به شما پیشنهاد می شود را رفع و در طراحی اعمال فرمائید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *