هایپرلوپ وان اولی تست بی نقص خود را توفیق آمیز انجام اعطا کرد

شرکت نمایندگی پاناسونیک در ایران خبر از تست برنده تکنولوژی هایپرلوپ خود داده است . این تست در روز ۱۲ ماه می در اطراف خلا انجام شده شده است . در‌این تست , وسیله‌ی نقلیه‌ی هایپرلوپ که به طور مغناطیسی شناور می ماند , با سرعت ۷۰ مایل در ساعت از مسیر آزمایشی هایپرلوپ وان تکان کرد .

خبرگزاری The Verge هم‌چنین تصویر تازه‌ای از کپسول جدید هایپرلوپ وان منتشر کرده است . این پاد ۲۸ فوت طول داراست و با سود از آلومینیوم و فیبر کربن درست شده . با استعمال از پیشران الکترومغناطیسی و هم‌چنین تکنولوژی Mag – lev , این کپسول میتواند هم آدم و نیز توشه را با سرعت مافوق صوت حمل نماید .

ویدیویی که می‌بینید , از آزمایش پیروزی آمیز هایپرلوپ است که در سرعت زیر انجام یافته . قرار است در نسخه‌ی نهایی , کپسول‌ها با سرعت ۷۰۰ مایل در ساعت تکان کنند .


Play Video
دانلود
«شروین پیشه‌ور» , موسس شرکت هایپرلوپ وان , تست خودشان را به او‌لین پرواز «برادران رایت» تشبیه نموده است . پیش‌هور هم‌چنین گفته که سیستم حمل و نقل هایپرلوپ , امن‌ترین , پاک‌ترین و سریع‌ترین دسته حمل و نقل در جهان خواهد بود .

پیشه‌ور گفته است : “ هایپرلوپ وان با او‌لین آزمایش پیروزی آمیز و بدون نقص سیستم هایپرلوپ خویش , کاری نموده است که تا به هم اکنون توسط هیچ کس انجام نشده بود . ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *