ون کاروان فولکس واگن با پباده سازی گشوده و پر‌نور بوسیله اسپیس کمپر معرفی شد

دوربین مداربسته داهوا دوربین مداربسته ارزانی کلاسیک اوپن از کمپانی اسپیس‌کمپر , دوربین مداربسته ارزانی لایت‌اوپن نیز شامل درهای کشویی در دو طرف اتومبیل برای سهولت راجع‌به جایگذاری بار و دسترسی داخلی/خارجی به امکانات کلیدی است . از طرفی مشابه دوربین مداربسته ارزان لایتِ اسپیس‌کمپر , وسیله نقلیه‌ی لایت‌اوپن نیز از یک انعطاف‌پذیری استثنائی در استعمال از آن به‌عنوان کاروان , استفاده‌های روزمره , حمل بار و مکانی برای استفاده به‌عنوان یک دفتر کار , برخوردار‌است .

ون کاروان فولکس واگن

نقطه قوت انعطاف‌پذیری دوربین مداربسته ارزانی لایت‌اوپن , پباده سازی فراخ آن است ; شرکت اسپیس‌کمپر هر آنچه می تواند در چنین دوربین مداربسته ارزانهایی بزرگ و جا گیر جلوه نماید , به نحوی کوچک کرده و به‌صورت کامپکت ارائه داده است , مثلا فضای آشپزخانه را که میتواند فضا گیر باشد , تبدیل به میز غذاخوری گردانی نموده است که در فضای ون به‌صورت چرخشی قابل عده شدن است . یک یخچال فریزر ۲۵ لیتری در کنسول میانی قرار گرفته و دسترسی به نوشیدنی‌های خنک و تنقلات را برای راننده و سرنشین جلو میسر می‌سازد ; ویژگی که در حین کمپینگ , سفرهای جاده‌ای , رفع خستگی کودک ها بعداز بازی , پیاده‌روی یا سفرهای کوهستانی با دوچرخه و اکثری استفاده‌های دیگر خیلی اثر گذار است . این سردخانه می تواند به شرایط کشویی به فضای عقب نیز منتقل شود و به دیگر سرنشینان نیز اجازه‌ی دسترسی دهد .

وجه دیگر این آشپزخانه‌ی کامپکت ون کمپر آن است که اسپیس‌کمپر یک اجاق گاز دو شعله را در میز تاشو متحرک جای داده تا بتوان در کنار آماده‌سازی خوراک , فضای کافی برای صرف وعده‌ی غذایی هم ارائه نماید . این میز نیز میتواند در داخل مورد استفاده قرار گیرد و هم در خارج از اتومبیل قابلیت و امکان بهره داراست و سوای محدود کردن اطراف نظیر آشپزخانه‌های آیتم استفاده در ون‌های قدیمی , از میز مو جود در ون‌های کمپر دیگر بزرگ‌تر است . همینطور در مواردی که از میز به‌عنوان یک میز کاری انتظار استفاده دارید , این امکان را دارااست تا سطح آن به دو برابر افزایش یابد .

ون کاروان فولکس واگن

از دیگر ویژگی‌های جالب دوربین مداربسته ارزانی لایت‌اوپن , قرارگیری یک میز کشویی دیگر است که رو به بیرون دوربین مداربسته ارزان گشوده می شود و وجود یک سینک در کنسولی جنب صندلی‌های عقب , شگفت‌انگیز است . این سینک کوچک برای استفاده‌های داخل و خارج دوربین مداربسته ارزان باز میگردد و هنگامی که به آن نیازی نیست , به‌طور کامل تا می گردد و موجب ارتقاء فضای دراختیار می شود . کنسول ذکرشده هم در طرف دیگر قابلیت مراقبت وسایل را دارااست و میز تاشو را در خود جای می دهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *